VaNiLIyA

Добре дошли!

Join the forum, it's quick and easy

VaNiLIyA

Добре дошли!

VaNiLIyA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VaNiLIyA

Форум за жените

Latest topics

» Промяна в адреса
Научих че...-2 Icon_minitime1Чет Ное 04, 2010 1:44 am by Admin

» Форума променя адреса си!!!
Научих че...-2 Icon_minitime1Пон Ное 01, 2010 8:44 pm by Admin

» Липсваш ми-от Надежда Захариева
Научих че...-2 Icon_minitime1Съб Окт 30, 2010 2:52 am by Admin

» Без любов-от Блага Димитрова
Научих че...-2 Icon_minitime1Съб Окт 30, 2010 2:47 am by Admin

» Мира нямам, че те обичам!
Научих че...-2 Icon_minitime1Съб Окт 30, 2010 2:44 am by Admin

» Умните мисли на Мечо Пух
Научих че...-2 Icon_minitime1Пет Окт 29, 2010 8:20 pm by Admin

» Аз вярвам в мълчаливата любов...
Научих че...-2 Icon_minitime1Пет Окт 29, 2010 7:40 pm by Admin

» Научих че...-2
Научих че...-2 Icon_minitime1Пет Окт 29, 2010 2:39 am by Admin

»  Автор: Габриел Гарсия Маркес
Научих че...-2 Icon_minitime1Пет Окт 29, 2010 2:33 am by Admin

Affiliates

free forum

RealTop.net
Bulgarian TOP


Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Влез в BGtop.biz - Топ класация на бг сайтове - БГтоп.биз и гласувай за този сайт !!!
Гласувай за мен в BGTop100.com

    Научих че...-2

    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    настроение : :)
    Брой мнения : 23
    Points : 5357
    Reputation : 22
    Join date : 18.10.2010
    Age : 45
    Местожителство : Варна

    Научих че...-2 Empty Научих че...-2

    Писане  Admin Пет Окт 29, 2010 2:39 am

    Помни: Добрият приятел ще те измъкне от затвора... А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря: НИЕ я оплескахме... Горд съм, че съм твой приятел! Прочети всичко до последното изречение И не пропускай редове. Научих..., че животът е като тоалетна хартия. Колкото по свършва, толкова по-бързо се върти рулото. Научих..., че трябва да сме благодарни, Че Господ не ни дава всичко, което поискаме. Научих..., че парите не ти купуват класа. Научих..., че онези малки неща, които се случват всеки ден, правят живота толкова вълнуващ.9Научих..., че под всяка твърда черупка, се крие някой, който иска да бъде ценен и обичан. Научих..., че Господ не е сътворил света за един ден, тогава какво ме кара да мисля, че аз мога. Научих..., че ако не обръщаш внимание на фактите, това не ги променя. Научих..., че ако възнамеряваш да си оправиш сметките с някого, само ще му позволиш да продължи да те наранява. Научих..., че любовта, а не времето, лекува всички рани. Научих..., че най-лесният начин да израсна като човек е да се обградя с хора, които са по-умни от мен. Научих..., че всеки, когото срещаш, заслужава да бъде поздравяван с усмивка. Научих..., че никой не е идеален, докато не се влюбиш в него. Научих..., че животът е корав, но аз съм по-корав. Научих..., че възможностите никога не се пропиляват. Някой ще се възползва от тези, които ти си пропуснал. Научих..., че ако таиш горчивина, Щастието ще отиде другаде. Научих..., че бих дал всичко да можех да кажа на онези, които обичам, Че ги обичам още веднъж преди да си отидат от този свят. Научих..., че трябва да си мериш приказките, защото утре може да се върнат при теб. Научих..., че усмивката е евтин начин да си подобриш външния вид.
    Източник

      Similar topics

      -

      В момента е: Вто Май 07, 2024 6:29 am